Peelingi do skóry głowy

Peelingi do skóry głowy Piękne, zdrowe włosy, pełne blasku, które są odbite od nasady to Twój cel? W takim razie w naszej drogerii internetowej znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy nie tylko sprawdzone odżywki, szampony i maski, ale również peelingi do skóry głowy . Tego typu kosmetyki powinny stać się nieodłączonym elementem również Twojego rytuału pielęgnacyjnego. Dokładnie...

Peelingi do skóry głowy

Piękne, zdrowe włosy, pełne blasku, które są odbite od nasady to Twój cel? W takim razie w naszej drogerii internetowej znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy nie tylko sprawdzone odżywki, szampony i maski, ale również peelingi do skóry głowy. Tego typu kosmetyki powinny stać się nieodłączonym elementem również Twojego rytuału pielęgnacyjnego. Dokładnie oczyszczony skalp to gwarancja zdrowych cebulek, a także szybszego wzrostu nowych pasm. To także sprawdzony sposób walki z nawracającym łupieżem. Odpowiednia higiena może zdziałać cuda. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone kosmetyki m.in. marki Silcare. Regularne stosowanie peelingów jest idealnym uzupełnieniem działania tradycyjnych szamponów, które również znajdziesz w naszej ofercie.

 

Jak robić peeling skóry głowy?

Nie jest to wcale tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Peeling skóry głowy przede wszystkim należy wykonywać regularnie, najlepiej raz w tygodniu. W naszym sklepie kupisz gotowy kosmetyk, który wystarczy rozprowadzić na skalpie, a następnie spłukać go obfitą ilością wody. W trakcie używania, wykonaj delikatny masaż, dzięki czemu drobinki produktu trafią w każde miejsce, pomiędzy włosami. Dzięki temu rezultat będzie jeszcze lepszy! Uzupełnieniem peelingu będzie nałożenie serum bez spłukiwania na skalp, które może uspokoić skórę, a także sprawić, że cebulki włosów zostaną pobudzone do szybszego wzrostu.

Sortuj według
Ładowanie...