Serum i odżywki

Serum i odżywki do rzęs i brwi Marzysz o naturalnie długich i gęstych rzęsach? A może już takie masz, ale chcesz się o nie odpowiednio zatroszczyć? Odpowiednia odżywka do rzęs to podstawa pielęgnacji, dzięki której rzęsy są odpowiednio odżywione, a dzięki temu stają się niezastąpionym atrybutem dodającym wdzięku i kobiecości. Kosmetyki odżywiające rzęsy dostępne w naszej ofercie zawierają...

Serum i odżywki do rzęs i brwi

Marzysz o naturalnie długich i gęstych rzęsach? A może już takie masz, ale chcesz się o nie odpowiednio zatroszczyć? Odpowiednia odżywka do rzęs to podstawa pielęgnacji, dzięki której rzęsy są odpowiednio odżywione, a dzięki temu stają się niezastąpionym atrybutem dodającym wdzięku i kobiecości. Kosmetyki odżywiające rzęsy dostępne w naszej ofercie zawierają kompleksy witamin i składniki, które wzmacniają strukturę włosa i przyspieszają ich wzrost. Swoim wyglądem przypominają tradycyjne maskary, a ich użycie jest bardzo podobne. Szczoteczka znajdująca się w buteleczce umożliwia nabranie oraz równomierne rozprowadzenie produktu na rzęsach.

 

Odżywki do rzęs cenionych marek

Regularne stosowanie odżywki do rzęs sprawi, że pierwsze efekty będą zauważalne już po kilku tygodniach. Jakich rezultatów można się spodziewać? Przede wszystkim wzmocnienia, wydłużenia i zagęszczenia rzęs. Jednak by taki efekt osiągnąć, warto wybrać odżywkę o możliwie jak najbardziej naturalnym składzie i formule odpowiadającej indywidualnym potrzebom. W naszej ofercie znajdziesz produkty marek, które przygotowały bezpieczne i skuteczne odżywki do rzęs. Należą do nich Eveline i Long 4 Lashes.

Sortuj według
Ładowanie...