Filtruj według

Kategorie
Dostępność
Marka
Cena

Cienie do powiek

Palety cieni do powiek Paleta do cieni z kolorami dopasowanymi do odcienia skóry pomoże podkreślić atuty urody. W jaki sposób? Przy jej pomocy stworzysz niepowtarzalny efekt, nadasz tęczówce wyrazistości, optycznie zmniejszysz lub powiększysz oczy albo pogłębisz swoje spojrzenie. Dokonasz tego zarówno przy pomocy pojedynczych cieni do powiek dostępnych w naszej ofercie, jak i palety...

Palety cieni do powiek

Paleta do cieni z kolorami dopasowanymi do odcienia skóry pomoże podkreślić atuty urody. W jaki sposób? Przy jej pomocy stworzysz niepowtarzalny efekt, nadasz tęczówce wyrazistości, optycznie zmniejszysz lub powiększysz oczy albo pogłębisz swoje spojrzenie. Dokonasz tego zarówno przy pomocy pojedynczych cieni do powiek dostępnych w naszej ofercie, jak i palety cieni z wieloma wariantami kolorystycznymi. Przygotowaliśmy produkty sprasowane, w kredce oraz w kremie.

 

Łatwe w aplikacji i trwałe

Doskonale rozumiemy, jak ważny jest nie tylko duży wybór odcieni, ale również ich konsystencja i jakość. Zadbaliśmy o to, by w asortymencie znajdowały się cienie do powiek o lekkiej formule, które łatwo i przyjemnie się rozprowadzają i blendują. Skupiliśmy się również na ich trwałości. Proponujemy produkty cenionych marek, takich jak Maybelline, Max Factor, MakeUp Revolution czy Pupa Milano, znanych z tego, że ich kosmetyki długo utrzymują się na skórze.

 

Dobór cieni do powiek

Decydujący wpływ na efekt makijażu ma nie tylko kolor tęczówki, ale również włosów czy odcień skóry. Aby podkreślić niebieskie oczy, możesz wybrać jasne oraz głębokie odcienie błękitu, a także kolory kontrastowe, takie jak miedź, złoto, pomarańcz czy żółć. W tym przypadku na powiece świetnie będą prezentować się także karmelowe odcienie brązu. Oczy zielone podkreślą fiolety czy pochodne czerwieni. Z kolei panie z brązową tęczówką mają niezwykłe szczęście, ponieważ do nich będzie pasować większość kolorów cieni. W tym przypadku pod uwagę należy wziąć przede wszystkim to, czy karnacja ma ciemny, czy chłodny odcień. Najbardziej uniwersalne będą rozmaite odcienie brązu, które zdadzą egzamin niemal w każdej sytuacji.

Sortuj według
Ładowanie...