Mleka modyfikowane

Mleka modyfikowane dla Niemowląt i Dzieci.  Specjalnie przygotowane produkty żywieniowe, które mają na celu zaspokojenie potrzeb żywieniowych niemowląt i małych dzieci, szczególnie w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub mleko matki jest niewystarczające. Mleko modyfikowane jest specjalnie opracowane, aby dostarczać niemowlęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych,...

Mleka modyfikowane dla Niemowląt i Dzieci. 

Specjalnie przygotowane produkty żywieniowe, które mają na celu zaspokojenie potrzeb żywieniowych niemowląt i małych dzieci, szczególnie w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub mleko matki jest niewystarczające. Mleko modyfikowane jest specjalnie opracowane, aby dostarczać niemowlęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju. ,Są to m.in. białka, węglowodany, witaminy i minerały.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mleka modyfikowanego. Podstawowe rodzaje to te dzielone ze względu na wiek dziecka np. od pierwszego dnia życia, do 6 miesiąca lub powyżej pierwszego roku. Dostepne są również mleka specjalistyczne dla wcześniaków lub bez laktozy. 

Mleko modyfikowane to ważny produkt, który pomaga zapewnić odpowiednie żywienie niemowląt i małych dzieci, zwłaszcza gdy inne źródła żywienia nie są dostepne lub są niewystraczające. 

Sortuj według
Ładowanie...