Seche Vite Top Coat Dry Fast

Seche Vite Top Coat Dry Fast

Seche Vite
15,99 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie

Szybkoschnący lakier ochronny o specjalnie opracowanej formule, która przenika przez wszystkie warstwy manicure i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku. Bardzo istotne jest również to, że warstwa lakieru nawierzchniowego nie żółknie.
Seche Vite sprawia, że manicure jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem. Efekt hybrydy gwarantowany. Seche Vite Dry Fast Top Coat jest uznawany przez specjalistów na całym świecie za najlepszy Top Coat ze wszystkich dostępnych tego typu produktów na rynku kosmetycznym. Ten unikalny lakier nawierzchniowy nie ma sobie równych, co do trwałości.
Top Coat bardzo dobrze się aplikuje, nie pozostawiając smug na manicure.
Produktu nie trzeba utwardzać w lampie.

SPOSÓB UŻYCIA: Zawsze aplikuj na jeszcze wilgotny lakier kolorowy. Na końcu pędzelka uformuj dość dużą kroplę Seche Vite, a następnie rozprowadź ją równomiernie na paznokciu, pamiętając o pomalowaniu końcówek. Staraj się nie dotykać pędzelkiem lakieru kolorowego, ponieważ mogą w ten sposób powstać prześwity. Seche Vite wysycha w kilka minut.

NIE NALEŻY STOSOWAĆ Seche Vite na suchy lakier kolorowy, ani w celu odświeżenia manicure.

Seche Vite
809217831052
181 Przedmioty
Nowy

Brak recenzji użytkowników.

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło