Włosy

Kosmetyki do włosów Jeżeli chcesz, aby Twoje pukle były zdrowe, mocne, gęste i błyszczące, powinnaś zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do włosów . Podstawą będzie odpowiedni, delikatny szampon , który oczyści skórę głowy, za to jej nie podrażni. W codziennej pielęgnacji nie można zapomnieć też o sprawdzonej odżywce do spłukiwania, która nawilży oraz odżywi pasma. Z kolei odżywka bez...

Kosmetyki do włosów

Jeżeli chcesz, aby Twoje pukle były zdrowe, mocne, gęste i błyszczące, powinnaś zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do włosów. Podstawą będzie odpowiedni, delikatny szampon, który oczyści skórę głowy, za to jej nie podrażni. W codziennej pielęgnacji nie można zapomnieć też o sprawdzonej odżywce do spłukiwania, która nawilży oraz odżywi pasma. Z kolei odżywka bez spłukiwania zabezpieczy kosmyki przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Co najmniej raz w tygodniu warto używać również treściwych masek, które dodatkowo odżywią Twoje włosy. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Są to propozycje takich marek jak Kallos czy Ecocera.

 

Pielęgnacja włosów każdego rodzaju

Pielęgnacja włosów musi być świadoma, aby była jak najbardziej skuteczna. To oznacza, że powinnaś określić, jaki posiadasz typ kosmyków. Są one suche, łamliwe, zniszczone, farbowane? Wyróżniają się wysoką, niską czy średnią porowatością? Na tej podstawie należy wybrać odpowiednie kosmetyki, które pozwolą Ci odpowiednio nawilżyć oraz odżywić włosy. Te staną się Twoją wizytówką i będą pięknie wyglądały zarówno spięte, jak i rozpuszczone. Pamiętaj jednak o regularności użytkowania poszczególnych produktów, ponieważ to właśnie w niej tkwi klucz do sukcesu.

Sortuj według
Ładowanie...