Farby do włosów

Farby do włosów Farby do włosów swój początek mają już w starożytności. Przez tysiące lat włosy poddawano koloryzacji na wiele różnych sposobów, tworzono różnorodne formuły, by dzisiaj móc zaoferować konsumentom farby ze składem komponowanym z myślą o ochronie i pielęgnacji włosa. Odpowiadając na potrzeby klientów i klientek przygotowaliśmy ofertę farb do włosów zmywalnych, pół-trwałych i...

Farby do włosów

Farby do włosów swój początek mają już w starożytności. Przez tysiące lat włosy poddawano koloryzacji na wiele różnych sposobów, tworzono różnorodne formuły, by dzisiaj móc zaoferować konsumentom farby ze składem komponowanym z myślą o ochronie i pielęgnacji włosa. Odpowiadając na potrzeby klientów i klientek przygotowaliśmy ofertę farb do włosów zmywalnych, pół-trwałych i trwałych w szerokiej gamie kolorystycznej.

 

Farby do włosów Loreal

Na początku XX wieku Eugene Schueller opracował formułę do farbowania włosów, która skutecznie barwiła, a przy tym zmniejszała ryzyko uczuleń. Nadał jej nazwę Loreal, która symbolizowała najmodniejszą wówczas fryzurę.

Popularność farbowanych fryzur zaczęła jednak najszybciej rosnąć w drugiej połowie poprzedniego stulecia, by dziś cieszyć się szerokim uznaniem.

Farby do włosów Loreal to dziś sprawdzona marka, znana i lubiana przez miliony zadowolonych klientek na całym świecie.

 

Farba do włosów Joanna

Farba do włosów Joanna cieszy się uznaniem nie tylko ze względu na swój naturalny skład, ale również z uwagi na właściwości odżywiające włosy. Koloryzacja farbą z serii Joanna nie powoduje przesuszenia włosów, nie obciąża ich i nie niszczy. Natomiast korzystnie wpływa na ich wygląd, sprawiając, że są miękkie i miłe w dotyku.

 

Henna do włosów

Alternatywą dla znanych farb do włosów jest bio henna. W swojej ofercie posiadamy hennę, czyli naturalną farbę ziołową, która nie zawiera żadnych składników chemicznych. Bezpieczna formuła pielęgnuje włosy, odżywia je, zwiększa objętość i wygładza strukturę.

Sortuj według
Ładowanie...