Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Kosmetyki dla kobiet w ciąży Ciało kobiety w trakcie tych wyjątkowych miesięcy przechodzi prawdziwą rewolucję! Właśnie dlatego w tym czasie należy o nie odpowiednio zadbać. Właściwe odżywianie to jedno, jednak kluczowa jest również odpowiednia pielęgnacja. Skóra, w szczególności na brzuchu, ale także na udach i pośladkach bardzo się rozciąga i napręża. Kosmetyki dla kobiet w ciąży , które...

Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Ciało kobiety w trakcie tych wyjątkowych miesięcy przechodzi prawdziwą rewolucję! Właśnie dlatego w tym czasie należy o nie odpowiednio zadbać. Właściwe odżywianie to jedno, jednak kluczowa jest również odpowiednia pielęgnacja. Skóra, w szczególności na brzuchu, ale także na udach i pośladkach bardzo się rozciąga i napręża. Kosmetyki dla kobiet w ciąży, które są stosowane regularnie sprawiają, że na ciele nie pojawiają się rozstępy, ponieważ jest ono właściwie nawilżone. W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz produkty znanych i cenionych producentów, które są sprawdzone i chętnie używane przez przyszłe mamy na całym świecie. Są to kremy, balsamy, olejki oraz sera. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest ich regularne i właściwe stosowanie, zgodnie z zaleceniami producenta. Często należy je wcierać nawet dwa razy dziennie, a towarzyszyć temu powinien intensywny masaż określonej części ciała.

 

Czego potrzebuje przyszła mama?

Przede wszystkim każda przyszła mama potrzebuje kosmetyków, które są bezpieczne zarówno dla jej zdrowia, jak i jej pociechy, która znajduje się jeszcze w brzuchu. Skóra w trakcie ciąży jest narażona na przebarwienia hormonalne, dlatego warto pielęgnować ją także kosmetyki zawierającymi wysokie filtry UV. Ponadto dobrym pomysłem jest również używanie kremów stworzonych z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry na biuście, aby go ujędrnić. Kosmetyki dla kobiet w ciąży często zawierają w swoim składzie witaminę C oraz E, alantoinę, pantenol, glicerynę oraz kwas hialuronowy. Wszystkie to składniki przyspieszają gojenie się podrażnień oraz działają nawilżająco.

Sortuj według
Ładowanie...