Manufacturer: Dermacol.

Dermacol Czarna Maseczka Peel-Off 150ml

Oczyszczająca czarna maseczka do twarzy peel-off

PLN21.99

Maska Detox & Pore Purifying eliminuje zaskórniki i detoksykuje problematyczną strefę T. Aktywowany węgiel drzewny oczyszcza skórę, a Aloe Vera łagodzi podrażnienia.

Detoksykująca maseczka z aktywnym węglem eliminuje zaskórniki i dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki skóry. Dzięki właściwościom absorpcyjnym aktywowany węgiel odtruwa Twoją skórę, oczyszcza i wchłania nadmiar sebum. Zawiera również Aloe Vera, która ma właściwości kojące. Dzięki swojej powierzchni i składzie, naturalnie usuwa wszelkiego rodzaju toksyny ze skóry, które są produkowane przez mikroorganizmy skórne. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Rezultat: Gruntownie oczyszczona skóra i poprawione krążenie krwi.

To produkt przeznaczony do wszystkich typów cery, a w szczególności do cery mieszanej i tłustej. Pomaga w walce z zaskórnikami oraz rozszerzonymi porami. Nie podrażnia. W swoim składzie zawiera aktywny węgiel pozyskiwany z bambusa. Maska wykazuje działanie silnie oczyszczające, a także ściągające i bakteriobójcze. Usuwa nadmiar sebum i tłuszczów gromadzących się na skórze. Delikatnie rozjaśnia cerę. Likwiduje martwy naskórek.

Sposób użycia:

Maskę należy nałożyć równomiernie na twarz, omijając okolicę oczu. Odczekać do jej całkowitego zaschnięcia, po czym należy ją delikatnie oderwać z twarzy i zdjąć.

Produkt jest oryginalny i zawiera na opakowaniu hologram potwierdzający autentyczność maski. Ogromnym plusem produktu jest cudowny różany zapach.

8595003109963
New product