AA Cera Wrażliwa S.O.S Krem Kojąco Regenerujący

20,99 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie

AA Cera Wrażliwa S.O.S Krem Kojąco - Regenerujący 50ml

Łagodzenie podrażnień

Specjalistyczny krem przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej, suchej, podrażnionej i skłonnej do alergii skóry. Jego działanie koncentruje się na kojeniu, łagodzeniu podrażnień, nawilżaniu oraz wspomaganiu odbudowy bariery hydrolipidowej skóry. Jest szczególnie polecany po zabiegach kosmetycznych i kuracjach.

Działanie składników aktywnych:

Skwalan: Skwalan ma działanie łagodzące, wspomaga procesy regeneracyjne skóry i chroni przed nadmierną utratą nawilżenia. Nadaje skórze elastyczność i gładkość.

Ceramidy: Ceramidy uzupełniają braki lipidów w naskórku, zapewniając ochronę, regenerację oraz łagodzenie i redukcję podrażnień.

Masło shea: Masło shea skutecznie odżywia skórę, zwiększa jej sprężystość oraz zapewnia wzmocnienie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Przynosi komfort skórze o szczególnych potrzebach.

Efekty stosowania:

Natychmiastowe ukojenie: Skóra otrzymuje natychmiastowe ukojenie dzięki łagodzącemu działaniu skwalanu, który wspomaga regenerację i chroni przed nadmierną utratą nawilżenia. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka.

Regeneracja i ochrona: Ceramidy w kremie uzupełniają braki lipidów w naskórku, zapewniając ochronę, regenerację oraz łagodzenie i zmniejszanie podrażnień.

Długotrwały komfort: Masło shea skutecznie odżywia skórę, zwiększa jej sprężystość i zapewnia wzmocnienie oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Skóra wrażliwa odczuwa długotrwały komfort.

S.O.S. KREM KOJĄCO-REGENERUJĄCY AA Cera Wrażliwa to specjalistyczny produkt, który zapewnia natychmiastowe ukojenie, regenerację i ochronę dla skóry wrażliwej. Dzięki jego regularnemu stosowaniu, skóra sucha, podrażniona i skłonna do alergii odzyskuje komfort i zdrowy wygląd.

5900116083605
4 Przedmioty

Arkusz danych

Kod producenta
5900116083605
EAN (GTIN)
5900116083605

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło