Ava Aktywator Młodości Olej Do Twarzy Arganowy 30ml

Ava Aktywator Młodości Olej Do Twarzy Arganowy 30ml

28,99 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie

Ava Aktywator Młodości Olej Arganowy 30ml

Produkt oparty na 100% naturalnym oleju arganowym, który oferuje różnorodne korzyści dla skóry.

Kluczowe cechy i właściwości:

Naturalna Regeneracja Skóry

Olej arganowy jest pozyskiwany z nasion drzewa arganowego i jest ceniony za swoje właściwości odżywcze i regenerujące. Stanowi naturalne źródło składników, które wspierają zdrowie i młodość skóry.

Bogactwo Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych

Olej arganowy zawiera obfitość nienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak Omega 3, 6 i 9. Te kwasy tłuszczowe są istotne dla zdrowia skóry, pomagając w zachowaniu odpowiedniej struktury i elastyczności.

Witamina E - Przeciwzmarszczkowe i Odmładzające Działanie

Witamina E obecna w oleju arganowym ma działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające. Jest to silny przeciwutleniacz, który pomaga w ochronie skóry przed wolnymi rodnikami, które przyspieszają proces starzenia się skóry.

Regeneracja Bariery Hydrolipidowej

Olej arganowy wspomaga regenerację bariery hydrolipidowej skóry, co jest kluczowe dla utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia. Zapobiega suchości i szorstkości skóry, nadając jej zdrowy i promienny wygląd.

Elastyczność, Odżywienie i Odnowa Komórkowa

Dzięki zawartości składników odżywczych, olej arganowy wpływa na elastyczność skóry, jej odżywienie i zdolność do odnowy komórkowej. To może pomóc w utrzymaniu jędrności i gładkości skóry.

Ochrona Przed Czynnikami Zewnętrznymi

Olej arganowy działa jako forma naturalnej ochrony przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, w tym promieniowaniem UV. Ma również właściwości fotoochronne, które wspierają zdrowie skóry w obliczu ekspozycji na słońce.

Szybkie Wchłanianie

Olej arganowy szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając tłustego filmu. To sprawia, że skóra pozostaje miękka, delikatna i nawilżona.

Dla Jędrnej i Gładkiej Skóry

Regularne stosowanie oleju arganowego może przyczynić się do utrzymania skóry jędrnej, gładkiej i młodzieńczej.

Olej arganowy jest ceniony za swoje naturalne właściwości i może być doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji skóry, przynosząc korzyści odżywcze, ochronne i odmładzające.

SkładArgania Spinosa Kernel Oil

5906323003764
15 Przedmioty

Arkusz danych

EAN
5906323003764
Kod producenta
5906323003764

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło