AA Emulsja Do Higieny Intymnej Pure Pastelle 300ml

AA Emulsja Do Higieny Intymnej Pure Pastelle 300ml

14,99 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie

AA Intymna Pure Pastelle Delikatna Emulsja do Higieny Intymnej 300ml

Dla pełnej ochrony i świeżości

A Intymna Pure Pastelle to delikatna emulsja stworzona specjalnie do codziennej higieny intymnej. Jej minimalistyczna formuła wspiera naturalną mikroflorę, zapewniając łagodne oczyszczenie i długotrwałe uczucie świeżości.

Badania kliniczne przeprowadzone z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry potwierdzają bezpieczeństwo tej emulsji. Została zaprojektowana tak, aby utrzymać odpowiednie pH miejsc intymnych, co pomaga w zachowaniu zdrowej równowagi mikroflory.

AA Intymna Pure Pastelle zawiera łagodne substancje myjące, które są bezpieczne dla delikatnej skóry okolic intymnych. Emulsja chroni mikroflorę dzięki obecności probiotyków i prebiotyków, które wspierają naturalne funkcje ochronne organizmu.

Co ważne, emulsja nie zawiera substancji zapachowych i barwników, co minimalizuje ryzyko podrażnień i alergii. Jej pH jest dostosowane do fizjologicznego pH miejsc intymnych, co dodatkowo przyczynia się do utrzymania zdrowej równowagi skóry.

Wybierz AA Intymna Pure Pastelle Delikatną Emulsję do Higieny Intymnej, aby zapewnić sobie kompleksową ochronę i uczucie komfortu każdego dnia. Ta delikatna formuła zadba o Twoje intymne zdrowie, pozostawiając Cię świeżą i zadbana. Odkryj troskę, jaką warto ofiarować swojej skórze intymnej!

5900116084404
20 Przedmioty

Arkusz danych

Kod producenta
5900116084404
EAN (GTIN)
5900116084404

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło