Ava Mustela Krem Pod Oczy Hypoalergiczny 30ml

Ava Mustela Krem Pod Oczy Hypoalergiczny 30ml

23,99 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie

Ava Mustela Krem Pod Oczy Hypoalergiczny 30ml

Delikatny i tłusty krem, który ma na celu zapobieganie utracie wilgotności przez skórę oraz odpowiednie jej natłuszczenie. Działa skutecznie na wygładzanie i zmiękczanie naskórka, a także przynosi długotrwałe efekty.

Krem został opracowany z myślą o delikatnej skórze wokół oczu. Jego formuła pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia, a także wpływa na właściwe natłuszczenie skóry, co jest kluczowe dla jej zdrowego stanu.

Działanie kremu polega na długotrwałym wygładzaniu i zmiękczaniu naskórka. To przekłada się na poprawę ogólnego wyglądu skóry oraz redukcję oznak suchości czy szorstkości.

Krem nie tylko łagodzi podrażnienia, ale także skutecznie spłyca istniejące zmarszczki. Jego działanie przeciwdziała powstawaniu nowych zmarszczek, co sprawia, że skóra wokół oczu wydaje się bardziej gładka i jędrna.

Ava Mustela Krem Pod Oczy Hypoalergiczny 30ml to delikatny, tłusty krem, który chroni i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Jego formuła skupia się na utrzymaniu nawilżenia i właściwego natłuszczenia, co przekłada się na wygładzanie, zmiękczanie naskórka oraz redukcję zmarszczek.

5906323000268
30 Przedmioty

Arkusz danych

EAN
5906323000268
Kod producenta
5902169032050

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło