Ava Aktywator Młodości Plus Serum Do Twarzy Perły i Kawior 30ml

Ava Aktywator Młodości Plus Serum Do Twarzy Perły i Kawior 30ml

25,99 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 23,79 zł brutto

AVA Aktywator Młodości Plus Perły i Roślinny Kawior 30 ml

Zaawansowany produkt odmładzający, który skoncentrowany na zapewnieniu optymalnego nawilżenia oraz poprawie kondycji skóry. Jego skład oparty jest na ekstrakcie z pereł oraz naturalnym morskim proszku perłowym, które odżywiają skórę i hamują procesy jej starzenia się.

Serum odmładzające jest zaprojektowane z myślą o zapewnieniu skórze efektu optymalnego nawilżenia oraz poprawie ogólnej kondycji. Ekstrakt z pereł oraz naturalny morski proszek perłowy to składniki, które skupiają się na odżywianiu skóry i opóźnianiu procesów jej starzenia się. Poprzez efekt jedwabiście gładkiej cery oraz uzupełnienie niedoborów składników mineralnych, które uczestniczą w procesach regeneracji, serum wzmacnia naturalne zdolności regeneracyjne skóry.

Ekstrakt z roślinnego kawioru to kolejny kluczowy składnik, który ma na celu nawilżanie, wygładzanie i zwiększenie elastyczności skóry. To unikalne połączenie składników o wyraźnym działaniu przeciwzmarszczkowym sprawia, że skóra staje się napięta, gładka i zdaje się być młodsza.

Serum "Aktywator Młodości PLUS Perły i Roślinny Kawior" to produkt, który poprzez intensywne nawilżenie, odżywienie i wsparcie regeneracyjne stara się przeciwdziałać procesom starzenia się skóry. Poprawia jej kondycję, zapewniając jednocześnie efekt nawilżonej, gładkiej i młodszej cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Pearl, Sea Salt, Laminaria Hyperborea Extract, Caulerpa Lentillifera Extract, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate,Potassium Sorbate, Citric Acid, Sorbic Acid

5906323007489
44 Przedmioty

Arkusz danych

EAN
5906323007489
Kod producenta
5906323003771

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło