Informacje i opisy najlepszych kosmetyków dla Ciebie

Dlaczego warto używać frezarki do paznokci?

person Wysłane przez: Miasteczko Urody comment Komentarzy: 0 favorite Wyświetlenia: 31

Współczesny manicure może być nawet małym dziełem sztuki. Małym jednak jedynie ze względu na rozmiary, a nie wymiar estetyczny. Mnogość wyboru produktów, barw i motywów jedynie inspiruje do przekraczania kolejnych granic stylistek.

Współczesny manicure może być nawet małym dziełem sztuki. Małym jednak jedynie ze względu na rozmiary, a nie wymiar estetyczny. Mnogość wyboru produktów, barw i motywów jedynie inspiruje do przekraczania kolejnych granic stylistek. Nawet najpiękniejsze wzory są jednak tymczasowe, a na ich miejscu znajdą się następne i ważne, by nałożone uprzednio produkty były możliwie do usunięcia z powierzchni paznokcia. Naprzeciw temu zagadnieniu wychodzi frezarka, która w sposób bezpieczny jest w stanie pomóc w pozbyciu się niechcianego już materiału na paznokciach. Jest to urządzenie dedykowane do zabiegów kosmetycznych okolicy paznokci. Działa na zasadzie mechanizmu obrotowego, który napędzając frez ściera powierzchnię, do której przyłożona jest frezarka.

Zalety korzystania z frezarki do paznokci

Frezarka do paznokci jest nieodzownym elementem dobrego salonu kosmetycznego, ale i coraz więcej osób prywatnych decyduje się na zakup frezarki, dostrzegając potencjał tego urządzenia.

  • Po pierwsze dzięki frezarce do paznokci można z łatwością pozbyć się warstw poprzedniego manicure'u, wykonanego zarówno lakierem hybrydowym, akrylem czy żelem. To znacznie skraca proces odnowy stylizacji paznokcia, a niekiedy jest niezbędne, w przypadku, gdy produkt uprzednio użyty nie reaguje np. na aceton.
  • Co więcej, urządzenia tego używa się również przed przejściem do stylizacji paznokci. Przy użyciu frezarki bowiem doskonale można przygotować płytkę paznokcia do pielęgnacji czy manicure'u. Dzięki frezom możliwe jest zmatowienie płytki, co jest zabiegiem niezbędnym do założenia m.in. hybrydy. Działanie takie z wykorzystaniem bloczka polerskiego jest dużo bardziej czasochłonne i wymaga większego nakładu siłowego dla stylistki. 
  • Oprócz tego jednak frezarka doskonale sprawdzi się nie tylko w procesie przygotowania paznokci do następnych zabiegów, ale i w ich trakcie. Przy użyciu odpowiedniego frezu możliwe jest bowiem wykonanie artystycznych wgłębień w warstwie manicure lub niewielkich otworów, by solidnie umiejscowić ozdoby, takie jak np. płytki brokatu czy nitki ozdobne. 

 

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło