• -2,00 zł
Ava Aktywator Młodości Serum Do Twarzy Komórki Macierzyste 30ml

Ava Aktywator Młodości Serum Do Twarzy Komórki Macierzyste 30ml

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 25,49 zł brutto
29,99 zł
27,99 zł Oszczędź 2,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 25,49 zł brutto

Ava Aktywator Młodości Serum Komórki Macierzyste 30ml

Zaawansowany produkt do pielęgnacji skóry, który wykorzystuje potencjał roślinnych komórek macierzystych w połączeniu z naturalnymi mechanizmami odnowy skóry. Kluczowe składniki aktywne i działanie:

PhytoCellTec™ Argan - Roślinne Komórki Macierzyste

To innowacyjny składnik aktywny, który zawiera aż 50% arganowych komórek macierzystych w ekstrakcie. PhytoCellTec™ Argan jest opatentowanym kompleksem, który ma zdolność wnikania w głąb skóry właściwej, gdzie pobudza, wzmacnia i chroni obecne w skórze komórki macierzyste. Działa na rzecz szybkiej i długotrwałej regeneracji skóry oraz widocznego efektu odmłodzenia.

Zwalczanie Pierwszych Oznak Starzenia

Serum z komórkami macierzystymi ma na celu zwalczanie pierwszych oznak starzenia się skóry oraz wyraźnie redukowanie głębokości zmarszczek. Składnik ten pomaga w uelastycznianiu skóry, zwiększa jej jędrność i gęstość oraz stymuluje procesy odnowy komórek. Poprzez odbudowę struktur skóry, które uległy uszkodzeniu w miarę upływu czasu, produkt przyczynia się do przywracania skórze młodzieńczego wyglądu.

Wzbogacony w DNA Morskie - Antyoksydacyjna Moc

Serum zostało wzbogacone w DNA morskie, które jest silnym antyoksydantem przeciwdziałającym wiotczeniu i starzeniu się skóry. Ten dodatkowy składnik przyczynia się do ochrony skóry przed negatywnymi skutkami procesów starzenia się, dodatkowo wzmacniając jego działanie.

Przeznaczenie i Skutki

Serum Aktywator Młodości Serum Komórek Macierzystych jest przeznaczone dla cery dojrzałej oraz suchej. Jest również zalecane jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Poprzez wykorzystanie potencjału komórek macierzystych oraz antyoksydacyjnej mocy, produkt ten może pomóc w zapewnieniu skórze młodszej, bardziej jędrnej i elastycznej kondycji. Jego działanie skupia się na odnowie skóry oraz redukcji oznak starzenia, co ma na celu zachowanie młodzieńczego wyglądu i zdrowego stanu skóry.

5906323004006
34 Przedmioty

Arkusz danych

EAN
5906323004006
Kod producenta
5906323004006

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło