Indeks: 5906323003788

Ava Aktywator Młodości Serum Do Twarzy z Kolagenem Morskim 30ml

Średnia ocena: 0 / 0 opinii
19,99 zł
Dostępność: Dostępny
Masz darmową wysyłkę
Zostało 0,00 zł do Darmowej dostawy

Ava Aktywator Młodości Peptydy Kolagen Morski 30ml

Produkt, który koncentruje się na głębokim odmładzaniu skóry poprzez wykorzystanie kluczowego składnika - kolagenu.

Peptan® Collagen Peptide - Hydrolizowany Kolagen Morski: Ten 100% naturalny składnik to hydrolizowany kolagen morski, który dostarcza 18 aminokwasów niezbędnych do produkcji naturalnego kolagenu w skórze. Jego mała cząsteczka umożliwia skuteczne przenikanie w głąb naskórka, gdzie wiąże wodę, poprawiając nawilżenie i elastyczność skóry.

Zapobieganie Wiotczeniu i Starzeniu: Działanie produktu skierowane jest na zapobieganie wiotczeniu skóry oraz opóźnianie procesów starzenia. Kolagen morski pomaga przywrócić gęstość i spoistość skóry, utrzymując jej młodzieńczy wygląd na dłużej.

Kolagen jako Kluczowy Składnik Odmładzający: Kolagen odgrywa istotną rolę w utrzymaniu elastyczności i struktury skóry. Ubytek kolagenu może prowadzić do powstawania zmarszczek i przyspieszonego starzenia się skóry.

Ava Aktywator Młodości Peptydy Kolagen Morski to produkt, który wykorzystuje zalety hydrolizowanego kolagenu morskiego, aby poprawić nawilżenie, elastyczność oraz spowolnić procesy starzenia się skóry, pomagając zachować młodszy wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Opinie

0 / 5

0 Opinie klientów

Ładowanie...